2016/01/23

Russia

Pewnie Was zdziwi, ale pocztówkę otrzymałam z PostcardUnited.

Sama pocztówka w sobie  nawet mi się podoba, choć tak na dobrą sprawę ciężko określić jaki to jest budynek, czy może jakiś kościół.
Za to znaczki całkiem inne niż zazwyczaj :) 
Podobają Wam się?


Pozdrawiam :)
UDOSTĘPNIJ TEN POST

7 komentarzy :

 1. Mnie wcale to nie dziwi :D Kartka troszkę nie w moim stylu, ale za to znaczki... a raczej ten trójkątny z prawej strony! Uwielbiam je! Mam niestety tylko jeden - taki troszkę "koronkowy" i od tamtego czasu się w nich zakochałam! :) Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze dostanę kartki z nimi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna kartka - lubię takie w malowanym stylu. ;) No i znaczki, jak zwykle, świetne. Mówiłam już, że Rosja urzekła mnie swoimi znaczkami? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie także kartka pierwsza klasa, może dlatego iż mam zamiłowanie do sztuki 😊 jakoś nigdy nie ciąglo mnie do zbierania znaczków ale lubię popatrzeć i oczywiście sfotografować 😊 pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pocztówce jest Newski Prospekt czyli główna ulica Petersburga, a ten budynek to siedziba Rady Miasta :) Ciekawa pocztówka, całkiem ładna - choć jednak wolałabym zwykłą widokówkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie się pocztówka bardzo podoba, lubię takie malownicze karteczki :) Znaczki ciekawe, zaskoczyła mnie ich ilość. Najczęściej dostaję pocztówki z 3 znaczkami max.

  OdpowiedzUsuń
 6. Trójkątny znaczek - uwielbiam je! Mam tylko jeden, ale chyba inny niż ten ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja wolę zdjęcia, ale polskie akwarelki bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.