2016/01/07

Nowości filatelistyczne

Przeglądając ostatnio sklep  filatelistyczny pomyślałam, że fajnym pomysłem będą posty z nowościami, jakie pojawiły się na poczcie polskiej.

Zbliża się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i jak co roku poczta wypuszcza na rynek z tej okazji znaczki. W tym roku prezentują się w taki sposób:Widziałam na wielu blogach pocztówki cerkwi bieszczadzkich. Również poczta dostrzegła piękno tych budowli, drukując znaczki z ich udziałem :)
Niedawno polscy misjonarze zostali ogłoszeni świętymi. To wydarzenie zostało uwiecznione również na znaczkach.A ostatnim znaczkiem będą piękny kwiat lilak :)


Kupiliście już takie znaczki lub może jeszcze nie widzieliście na swojej poczcie?
Dajcie znać :)

Pozdrawiam :)

UDOSTĘPNIJ TEN POST

10 komentarzy :

 1. Niestety u mnie na poczcie takich brak :( Mam nadzieję, że się pojawią, ponieważ te standardowe dawno się już wszystkim znudziły.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę te znaczki mieć!! ;-)jak tylko wrócę to pójdę na moją pocztę ;) mam nadzieje że uda mi się coś kupić z nowości ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę się wybrać na pocztę, koniecznie chcę te znaczki z wośp i ostatni kwiatek. Śliczne są! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tam u siebie na poczcie nie mam na co liczyć z takimi znaczkami... musiałabym jechać na Pocztę Główną, ale nie lubię tego miejsca - nie ma gdzie zaparkować, a jak jest to trzeba płacić, są korki żeby tam dojechać i w ogóle same nieprzyjemności! :D Już lepiej zamówić online, a przesyłka od 50 zł jest za darmo, wiec dla mnie to najlepsze rozwiązanie :) Dawniej dochodziło do mnie po 2 tygodniach, a ostatnio nawet po 3-4 dniach :) Te z WOŚP zdecydowanie muszę mieć - i bardzo podoba mi się ich kształt :) Tak jak było z ubiegłorocznymi walentynkowymi znaczkami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez chciałabym zamówić na tej stronie, ale ciężko mi się zebrać :D

   Usuń
 5. śliczne znaczki, koniecznie muszę się wybrać na zakupy do sklepu filatelistycznego, bo dawno mnie tam nie było

  OdpowiedzUsuń
 6. Odkąd wyjechałam to w ogóle nie orientuję się w polskich znaczkach, a i na niemiecką pocztę mi teraz zupełnie nie po drodze :/ Podoba mi się znaczek z cerkwiami i ten kwiatowy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Za znaczki 5 zł i 5 gr zaczęłam znowu lubić naszą pocztę! Są piękne :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Super znaczki, szczególnie te cerkwie, lilak i WOŚP - zamówienie na stronie poczty złożone, bo w okienku pocztowym, nawet tym zaprzyjaźnionym, nie ma co liczyć na takie śliczności.

  OdpowiedzUsuń
 9. Znaczek za 5 groszy jest cudowny, a jeszcze jakby był zapachowy to już byłoby całkiem suuper! :)
  Nie widziałam wcześniej tych znaczków z cerkwiami, a też mi się bardzo podobają.

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.