2016/05/27

Zakopane 2016

Cześć :)

Tegoroczną majówkę spędziłam w Zakopanem. Nigdy wcześniej nie byłam w tym mieście (niestety w szkole ani razu nie zostałam zorganizowana wycieczka w tym kierunku).

Przygotowania nie trwały długo- chociaż znalezienie noclegu graniczyło z cudem. Ja się poddałam i obarczyłam tm zadaniem chłopaka. Ja za to zajęłam się planem wycieczki.

Już z daleka było widać piękne góry.Krupówki

Zamiast wjechać kolejką, zdecydowaliśmy się iść pieszo na Gubałówkę
 Następnego dnia pojechaliśmy nad Morskie Oko. Mieliśmy szczęście, bo akurat stojąc na przystanku po 2 min podjechał bus z tabliczką "Morskie Oko". Zapłaciliśmy 20zł w dwie strony.

Wejście kosztowało 2,5 (studenci) i 5zł (bilet normalny)
 No i dotarliśmy nad Morskie Oko Rysy w tle :)

Nie daliśmy radę wejść na Czarny staw- dużo śniegu, a nie mieliśmy nawet kijków.
Mam nadzieję, że następnym razem się uda.
 

Pozdrawiam :)
UDOSTĘPNIJ TEN POST

5 komentarzy :

 1. Ajajj, Tatry to jednak piękne góry i aż chce się tam wracać. Co prawda, nie za często jestem w górach, ale lubię na nie patrzeć. I na zdjęciach, i na pocztówkach. W takiej dość zimowej wersji wyglądają pięknie :) Byłam i w Zakopanem, i nad Morskim Okiem, nad Czarnym Stawem również mnie nie było. Piękne te zdjęcia z górami!
  No i zwróciłam uwagę też na to, jakie dłuuugie włosy masz :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcą rosnąć od paru lat, mam strasznie zniszczone :(

   Usuń
 2. zdjęcia są cudowne! uwielbiam góry, akurat w Zakopanem miałam okazję być kilka razy, zawsze latem. piękne są takie ośnieżona szczyty. w tym roku wybieramy się z rodzicami w Góry Stołowe. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne, piękne zdjęcia! Góry uwielbiam i mogę je podziwiać nieustannie :-) Zaśnieżone szczyty górskie, coś pięknego :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. mmmm piękne Zakopane!! ;-) byłam latem 2013 w lipcu! Mogła bym tam bywać bardzo często;-) ale niestety mam spory kawałek! ;-)
  Nad Morskim Okiem byłam.. przeszłam w obie strony pieszo nie bryczką.. i czarny staw też zaliczyłam ,a jaka byłam z siebie dumna!! Zrobiłam bym to jeszcze raz,dla tych widoków warto! ;)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.