2015/12/07

Greece

Witajcie :)

Jak rozpoczął się wasz tydzień?
Ja miałam zajęcia na 7 i to bazy danych razy dwa.

Dzisiejsza kartka to kolejna wygrana w konkursie :)

Parga (gr. Πάργα) – miejscowość w Grecji, nad Morzem Jońskim, w administracji zdecentralizowanej Epir-Macedonia Zachodnia, w regionie Epir, w jednostce regionalnej Preweza. Historyczna siedziba gminy Parga. W 2011 roku liczyła 2088 mieszkańców.
Popularny ośrodek turystyczny, z rozwiniętą bazą hotelarską. Prócz walorów geograficznych i przyrodniczych, zabytki, poczynając od okresu kultury mykeńskiej, po weneckie i francuskie fortyfikacje.

Pozdrawiam :)
UDOSTĘPNIJ TEN POST

10 komentarzy :

 1. Aż się rozmarzyłam. Tak bardzo chciała bym się teraz tam znaleźć i wygrzać trochę kości ;) Piękna pocztówka, a znaczek z kinikiem morskim obłędny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Środkowe zdjęcie robi wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna pocztówka, śliczny odcień niebieskiego :) Patrząc na nią można się rozmarzyć!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam "Praga" :D Na szczęście widoki sprawiły, że przeczytałam jeszcze raz :D Co prawda byłam w tym roku w Grecji, ale jednak całkowicie po drugiej stronie, więc nawet nie wiedziałam wcześniej o istnieniu tego miejsca :) Tak czy inaczej piękne widoki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zajęcia na siódmą.... gggrrr -.- u mnie poniedziałek rozpoczął się wykładem z historii, również grrr -.- :) Na pierwszy rzut oka przeczytałam, że to Praga. Nie miałam pojęcia o takiej miejscowości :) Super widoki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wygranej! Chyba ten środkowy widok podoba mi się najbardziej! Jak rozpoczął się ten tydzień? W sumie dość dobrze, bo małymi porządkami w mieszkaniu i rozwiązaniem konkursów na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że zamiast pocztówki nie wygrałaś wycieczki do tego miejsca:)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.