2015/12/19

France

Cześć :)

Co tam u Was słychać?
Ja już mam wolne, także u mnie święta już są :)

Nadrabiam zaległości z uczelni, żeby potem nie stresować się przed sesją. Pierwsze zaliczenia 7 stycznia, ostatnie 28. Mimo, że jestem na trzecim roku, to ta sesja wydaje się być najtrudniejsza. Bardzo dużo przedmiotów nawarstwiło się w jednym tygodniu- aż 5 (czyli praktycznie każdego dnia).

Dzisiaj kolejna pocztówka wygrana w konkursie na facebook'u. Mam nadzieję, ze dobre informacje znalazłam na temat pocztówki ;)

 Les Avanchers-Valmorel - Miejscowość i gmina mamy Francji, w ​​REGIONIE Rodan-Alpy wag departamencie Sabaudia.
Wedlug Danych na rok 1990 gminę zamieszkiwały 732 osoby W skład ma gęstość zaludnienia wynosiła Osób 33 / km² (2.880 Wsród Gmin regionu Rodan-Alpy Les Avanchers-Valmorel plasuje SIĘ na pod 958. miejscu budowy względem liczby mnogiej Ludności, natomiast pod względem powierzchni na miejscu budowy 418.) 
 
Miłego weekendu :)

PS Pocztówki świąteczne dotarły?
UDOSTĘPNIJ TEN POST

6 komentarzy :

 1. Tobie to dobrze... Jak bardzo bym chciała mieć już wolny weekend, ale nie... na uczelni wariują z kolokwiami i egzaminami przed Świętami, więc jeszcze początek przyszłego tygodnia mam zajęty... W styczniu wcale nie będzie lepiej, bo wszystko zbiegnie się w czasie i pewnie nie będę wiedziała w co ręce włożyć... Gratuluję wygranej kartki! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna karteczka nastrojowa. Mimo, że nie ma dekoracji świątecznych to jakoś świątecznie mi się kojarzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wygranej w konkursie i ładnej karteczki. Przy okazji dziękuję za kartkę świąteczną :)

  OdpowiedzUsuń
 4. przyjemna kartka, gratuluję wygranej w konkursie! u mnie święta zaczną się dopiero w środę, kończę wcześniej pracę i czeka mnie 9 godzinna podróż do domu...

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wygranej, pocztówka bardzo klimatyczna :) Ludzie dodają jej jeszcze uroku. Mnie również trochę się kojarzy ze świętami, może dlatego, ze teraz taki czas :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kartka świąteczna dotarła wczoraj :) dziękuję

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.