2015/06/20

Belarus

Witajcie :)

Czas na porządnego posta, którego tu od dawna nie było. 
Ostatni miesiąc był bardzo napięty- kolokwia zaliczeniowa, egzaminy, bieganie do ksera, uzupełnianie notatek i drukowanie ściąg :D Ciekawe ile zapłaciłam za to wszystko. A mówią, ze studia są za darmo. Oj, nic z tych rzeczy.

Oficjalnie rozpoczęłam wakacje. Pewnie tak szybko jak się zaczęły, tak szybko się skończą, choć mam, aż 3 miesiące wolnego.

Zaniedbałam trochę wysyłanie pocztówek- prywatne swapy, w ogóle ostatnio mi nie wychodzą.
Myślę, że na razie na oficjalnym postcrossingu się zatrzymam.
Jutro na spokojnie uporządkuje pocztówki. Niestety wszystko wymieszało mi się. Już nawet nie wiem co publikowałam na blogu. Muszę kupić albo segregator albo pudełko. 
Skłaniam się jednak do tego drugiego- jest bardziej praktyczne i więcej pomieści. Może poukładam wszystko alfabetycznie, a nie wg otrzymania pocztówki?

Dzisiaj pokażę Wam pocztówkę z Białorusi, a dokładniej ze stolicy.


Pozdrawiam :)
UDOSTĘPNIJ TEN POST

8 komentarzy :

 1. Śliczna kartka, podoba mi się. Zazdroszczę wakacji, ja jeszcze tydzień, choć oceny już wystawione.
  Moja pocztówki trzymam w pudełku, uporządkowane alfabetycznie w kopertach z nazwą kraju. Za to na PC już dawno nie losowałam adresu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Był okres, że dostawałam dużo kartek z Białorusi, teraz jakiś zastój. Może dlatego, ze mniej wysyłam. Ja też trzymam kartki w kopertach i pudełkach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna jest ta pocztówka, lubię wszystkie z tej serii. Akurat mam dwie z niej i ostatnio nawet tworzyłam wpis z ich udziałem ;p ale jeszcze nie został opublikowany.
  Wakacje! Świetna sprawa :) Ja niby też już mam, ale wciąż jestem przed obroną, więc niby wakacje, ale nie do końca. W sumie to chyba nawet nie mogę nazwać tego wakacjami, bo skoro skończyłam edukację, to raczej już ciągle będę miała wieczne wakacje :P nie no, zaczną się potem obowiązki, więc będzie się czekało do urlopu. Trzy miesiące szybko zlecą zapewne...
  Ja swoje pocztówki trzymam obecnie w dwóch pudełkach (jedno z opublikowanymi na blogu, drugie z wciąż czekającymi na publikację) i w koszulce trzymam te, które otrzymuję w danym miesiącu, a po podsumowaniu wrzucam je do odpowiedniego pudełka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna pocztówka i ładne znaczki:) Z Mińska mam kilka pocztówek z PC.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna kartka i słodkie znaczki. Gratuluję oficjalnego rozpoczęcia wakacji. Osobiście również trzymam pocztówki w pudełku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kartka, tak średnio mi sie podoba, jednak znaczek wymiata :)
  Witam na wakacjach :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Drukowanie ściąg moje ulubione! Tak, na to idą miliony monet :D Piona, też mam wakacje już :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa kartka, ale znaczki jeszcze lepsze ;p

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.