2015/10/16

Russia

Witajcie :)

Mam wielki problem, bo w tym tygodniu miałam spotkanie seminaryjne i okazało się, że moja promotor nie chce raczej pomóc nam w wymyśleniu tematów na pracę licencjacką. Najważniejsze, żeby była zgodna z kierunkiem. Kompletnie nie wiem o czym chce pisać. Nie chce się wkopać, zeby potem nie mieć żadnej literatury, ani nie będę mogła zrobić żadnej ankiety/ statystyki.
Mam na to tydzień, a niestety ten tydzień mija w poniedziałek. Nie mam w głowie żadnego pomysłu. Myślałam o napisaniu czegoś o Policji. Najlepiej parę propozycji, a ja nawet jednej nie potrafię stworzyć. Może ktoś z Was pisał pracę z podobnego kierunku jak Bezpieczeństwo wewnętrzne ? Mam specjalizację Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych, więc może też coś o tym.
Wiem, niektórzy myślą przecież to proste. Ale kierunek nie jest z dużą historią tak jak np. prawo, zarządzanie, czy ekonomia.
Pomóżcie :(

Dzisiaj pocztówka znowu z Rosji. Ostatnio zasypały mnie pocztówki z tego kraju.


Rostów nad Donem (ros. Ростов-на-Дону, Rostow na Donu), miasto w południowej Rosji, nad rzeką Don, niedaleko jej ujścia do Morza Azowskiego.
Jest miejscem akcji powieści Rusłana Mielnikowa Mrówańcza należącej do Uniwersum Metro 2033
Osada założona w roku 1749. Prawa miejskie nadane zostały przez cara Aleksandra I w roku 1807. Od roku 1811 miasto posiadało już swój herb. W okresie bezpośrednio po I wojnie światowej w Rostowie funkcjonowała polska placówka o charakterze konsularnym. 

Dziękuję z góry za wszelkie pomysły  :)
Miłego dnia :)
UDOSTĘPNIJ TEN POST

3 komentarze :

 1. Z tematem ci raczej nie pomogę. Może straż pożarna, ale to bardziej sytuacje kryzysowa związane z zagrożeniami naturalnymi. Na prawdę nie wiem, nie znam się na tym kierunku :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Przez Rostów przejeżdżałem pociągiem i widziałem to miasto tylko z okien wagonu. O widzę pomnik Gagarina.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rostów kojarzę tak ze słyszenia, ale nie mam pojęcia gdzie dokładnie jest położony i czym się charakteryzuje, jednak zaraz sprawdzę na mapie. Kartka dość szara, nie przekonuje mnie do odwiedzenia tego miasta, niestety. W sumie to dawno nie pokazywałam nic z Rosji, a trochę tego jest - muszę wybrać coś ciekawego, co warto by było pokazać :)
  Co do tematu pracy to na licencjacie ze względu na wybór takiej a nie innej katedry, miałam z góry narzucony temat pracy, a musiałam jedynie wybrać sołectwo którego by ona dotyczyła. Na magisterce kazali nam wymyślać tematy samodzielnie :p nie znam się na Twoim kierunku, więc nie wiem co mogłabyś napisać :( może wybierz jakąś sytuację kryzysową w swoim regionie, która ma najczęściej miejsce i potem opisz jak zachowują się służby podczas takiego zagrożenia, ile było takich zjawisk, czym się charakteryzują, jak służby temu zapobiegają. Ale nie znam się na tym, więc nie wiem :D

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.