2014/11/18

Inowrocław

Pocztówkę otrzymałam od Edyty, która wysłała mi ich kilka ;)
Inowrocław położony jest nad rzeką Noteć, na Równinie Inowrocławskiej, w północno-wschodniej części Pojezierza Wielkopolskiego. Jest 49. miastem w Polsce pod względem liczby ludności. Według danych z 31 grudnia 2012 roku miasto miało 75 517 mieszkańców. Inowrocław jest istotnym węzłem kolejowym i drogowym oraz wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym, usługowym i uzdrowiskowym. Od 2013 roku w granicach miasta znajdują się miejsca pod inwestycje Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zrzeszony w Związku Miast Polskich.
 Miłego dnia :)

Święta tuż, tuż- wszystko mi o tym mówi- zwłaszcza w galerii. Brakuje tylko Last Christmas i już będę w środku w świętach. O śniegu nie muszę mówić- jest tak zimno, że jeszcze jego brakuje, a jak wiadomo nawet w grudniu go nie ma.
Oferta w postallove mnie zachwyciła, jeśli chodzi o pocztówki świąteczne.
Bardzo bym chciała dostać pocztówkę świąteczną- oczywiście będę też wysłać do Was.
Myślę, że z postallove nie będę wysyłać, ale te które znajdę w księgarniach. Nie chce żeby ktoś otrzymał takie same kartki.
Co o tym myślicie?
UDOSTĘPNIJ TEN POST

5 komentarzy :

 1. Też już zaczęłam myśleć o zakupieniu i wysyłaniu świątecznych pocztówek :) I jestem tego samego zdania - zdecydowanie wolę te tradycyjne, kupione w sklepikach czy księgarniach i też takie wolałabym dostawać :-) najbardziej lubię kartki z Mikołajem - zawsze mnie czymś zachwycają <3 a oferty postallove jeszcze nie widziałam, muszę się z nią zapoznać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Inowrocław - moje okolice, chociaż jeszcze nigdy nie miałam okazji odwiedzić tego miasta. A co do kartek świątecznych ja także uwielbiam je wysyłać i oczywiście dostawać :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię wysyłać i dostawać kartki świąteczne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się znaczek!

  OdpowiedzUsuń
 5. kolejna miejscowość niedaleko mnie, a mnie znowu tam nie bylo :P

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.