2016/09/22

Urodzinowa pocztówka

Pewnie zastanawiacie się dlaczego tak długo nie było mnie na blogu. Ostatnio miałam szalone dni. 15 września obchodziłam urodziny. Mam 22 lat. Kurde starzeje się. Dostałam mnóstwo prezentów jakby to były moje 18-naste urodziny, a przecież było to już 4 lata temu ! Dzisiaj otrzymałam list z uczelni, że zostałam przyjęta na drugi stopień kierunku zarządzanie. Niestety nie jest to szczyt moich marzeń, ale zmiana miasta np. na Kraków nie była dla mnie opłacalna. Płacić podwójnie za mieszkanie plus myśl, że do domu mogę wracać nie za często trochę mnie przytłoczyła.
Piszę do Was z telefonu, bo moje lenistwo osiągnęło szczyt. Nie chce mi się naładować laptopa :D nie znalazłam jeszcze stancji. Został mi tydzień, mam nadzieję, że coś znajdę. I to nie drugim końcu miasta.

Dzisiaj pokaże Wam pocztówke, która otrzymałam od Edyty T.

 Do tego w paczce znajdował się ten piękny notes wraz z innymi pocztówkami, które będę publikować w osobnych postach.
Pozdrawiam :)
UDOSTĘPNIJ TEN POST

2 komentarze :

  1. Lenistwo lvl hard - skąd ja to znam? Choruje teraz nieco, więc korzystam z lenistwa ile się da :P Bay the way, pomyślności i spełnienia marzeń i już nie narzekaj, bo mi w tym roku 30 stuknęło ;) Urocza ta kartka, a notes, to naprawdę jest notes? Wygląda prześlicznie.
    Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze raz wszystkiego, wszystkiego najlepszego :) Mam nadzieje ze niespodzianka się udała :)

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.