2015/02/07

Malta

Witajcie kochani :)
 Chciałabym zmienić mój nagłówek, ale ja kompletnie nie umiem takich rzeczy robić. Jeśli wiecie kto mógłby wykonać go dla mnie dajcie znać w komentarzu :)

Dzisiaj piękna Malta. Malta, Republika Malty – wyspiarskie państwo-miasto położone w Europie Południowej, na Morzu Śródziemnym, około 90 km na południe od Włoch.Zbieram się za oglądanie filmu "The best of me " :)
Pozdrawiam.
UDOSTĘPNIJ TEN POST

3 komentarze :

 1. oo, mam ten film na liście "do obejrzenia", hehe.
  w Internecie można znaleźć różne instrukcje dotyczące nagłówków, ja kiedyś swój zrobiłam, posiłkując się taką, ale chyba nie odważyłabym się zrobić komuś, bo raczej dzieło sztuki to nie będzie, są bardziej doświadczeni ode mnie. ;)
  kiedyś wymieniałam się z dziewczyną z Malty, bo w szkole przygotowywaliśmy folder o tym kraju. wydaje się piękny i można go łatwo zwiedzić, bo jest niewielki. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z wytęsknieniem aż w końcu i do mnie przyjdzie coś z Malty. Bardzo ładną kartkę dostałaś.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pocztówkę z Malty mam i swoją bardzo lubię, chociaż Twoja też jest ciekawa :) O filmie nie słyszałam, może dlatego, że zawsze byłam do tyłu z wszystkimi wydarzeniami filmowymi... Co do nagłówka to chyba jest sporo informacji w Internecie na ten temat. Ja swój robiłam sama, ale jako że nie jest profesjonalny to niestety nie znam nikogo kto mógłby taki zrobić.

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.